HÁZENÁ   VELKÁ   BYSTŘICE - MLŽÁCI, STŽÁCI A STŽAČKY

mistráky st. žáci a mladší dorost "

sobota 16. 9.
                               Mladší dorost:  HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE  vs  HÁZENÁ UNIČOV  55 : 13 (29 : 4)
   V nové sezóně poprvé před domácím publikem jsme přivítali soupeře z Uničova. Od začátku jsme byli jednoznačně lepším týmem a v jedenácté minutě svítilo na ukazateli skóre 10:0. Poté se vstřelené branky dočkali i hráči Uničova. Vzhledem k jasnému vývoji jsme stáhli jednoho hráče a zbytek zápasu hráli pět proti šesti.
 Opět jsme se prosazovali především z rychlých útoků a na nějaké signály či líbivé kombinace nebylo moc prostoru. A tak můžeme říci, že nás opět těší, že se střelecky prosadili všichni hráči a také Vojta Zácha v brance předvedl pěkné zákroky včetně chycené sedmičky. Ve druhém poločase se do brány po letech postavil Vojta Haderka a i on ukázal, že z brankářských dovedností nic nezapomněl.
  Hráči (branky): V. Zácha (br), V. Haderka (br+3), A. Vodička (11), V. Micka (8), B. Možíš (7), D. Schaffner(7), V. Pospíšil (7), M. Pečinka (4),
                           V. Zedník (4), J. Vysloužil (2), M. Pelák (1), F. Buršík (1).

sobota 9. 9.
                               Mladší dorost:  TJ HOLEŠOV  vs  HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE  20 : 54 (10 : 29)

K prvnímu soutěžnímu utkání sezóny 2017/2018 jsme odjeli do Holešova. Pro naprosto neznámý soupeř nastoupil i brankařem v pouhých šesti lidech a tak jsme po vzájemné domluvě nastoupili pět na pět.
 Zápas měl od začátku jednoznačný průběh, drtivá většina branek padla z rychlých protiútoků a kombinační hru jsme si moc neužili. takže nás může těšit v podstatě jen to, že všichni kluci vstřelili branky, velmi při chuti byl, kromě tradičních šutérů starší žák Rosťa. V brance vytáhl několik skvělých zákroků tradičně výborný Vojta Zácha.
  Hráči (branky): V. Zácha (br), J. Dobeš (12), D. Schaffner (12), A. Vodička (7), R. Černý (6), J. Vysloužil (5), B. Možíš (4), F. Buršík (4),